KONTAKT

Wszystkie osoby i media zainteresowane współpracą lub mające inną propozycję, prosimy o kontakt na poniższy mail:
sigillum.authenticum@gmail.com

Komentarze

 1. Wywiad o micie sarmackim z autorką książki pt. Historia – tradycja – mit w pamięci kulturowej szlachty Rzeczypospolitej XVI–XVIII wieku, Warszawa 2016, dr Joanną Orzeł: https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Faudycje.tokfm.pl%2Fpodcast%2FMityczny-mit-o-sarmatach-Jak-szlachcice-wymyslali-prapoczatki-panstwa-Opowiada-dr-Joanna-Orzel%2F46547&h=ATMmkHJ8RC97rGdz8bwubrd2K_Ql_A1OtswWJeaDAOFVBiS8MTkBrdk5mN5kyTeDypEQK2Wnen-IhFXmh_QH7J4DK5EFigO2rU8jpxDE66Z0SS15axnNuUEYDkGUHoG5dIu9eIs

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę nie straszyć procesem prawniczym, nie dostaliśmy żadnej wiadomości na skrzynkę mailową. Nie jest Pan również w stanie nas zbojkotować (!?). Komentarz usuniemy.

   Usuń

 3. Nie znaleziono adresu
  Wiadomość nie została dostarczona, ponieważ nie znaleziono adresu odbiorcy (sigillum.authentcum@gmail.com). Sprawdź, czy w adresie nie ma literówek lub spacji, i spróbuj jeszcze raz.
  WIĘCEJ INFORMACJI..... tyle w temacie maila co podaliście na www wiec nie dziwota że nic nie doszło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli korzystał Pan z adresu podanego wyżej jest podany następujący: sigillum.authenticum@gmail.com, Pan nie wiedzieć czemu wysłał na adres sigillum.authentcum@gmail.com Podaliśmy więc POPRAWNY mail, a to Pan źle przepisał lub skopiował. Nie jest naszą winą. Dlatego zarzut o braku profesjonalizmu jest chybiony. Pozdrawiamy i mniej nerwów i pochopnych komentarzy.

   Usuń

Prześlij komentarz